Náš tím

Michal Ďurovec

Špecializácia: Hlavný tréner

1981 / pravák / jednoručný backhand. Vzdelanie: PTR – Professional Tennis Registry, tréner ČTS a STZ. Schopnosti: 19 ročná trénerská prax, 5 ročná spolupráca s Mariánom Vajdom, Marián Vajda Tennis Camp – hlavný tréner, skúsenosti s hráčmi úrovne TE, ITF, WTA.

Andrea Sokolíková

Špecializácia: Tenisový tréner

1987 / pravák / obojručný backhand. Vzdelanie: PTR – Professional Tennis Registry, trénerka STZ. Schopnosti: 12 ročná prax, Van deer Meer Academy, Hilton Head Island, USA, Marián Vajda tennis camp – tréner

Ladislav Oleš

Špecializácia: Tenisový tréner

1995 / pravák / obojručný backhand. Schopnosti: sparingpartner

Jaroslav Jarina

Špecializácia: Tenisový tréner

1990 / pravák / obojručný backhand. Vzdelanie: PTR – Professional Tennis Registry, tréner STZ. Schopnosti: 6 ročná prax, Marián Vajda Tennis Camp – tréner

Peter Lutišan

Špecializácia: Fyzioterapeut

Timea Rebrová

Špecializácia: Kondičný tréner

Tenis hrala 10 rokov na profesionálnej úrovni a v roku 2012 absolvovala pobyt v Sánchez – Casal academy v Barcelone. Absolvovala kurz kondičného trénera, kinesiotaping a SM systém. 2 roky pracuje ako trénerka a popritom študuje fyzioterapiu.

Tomáš Rezák

Špecializácia: Kondičný tréner

V detstve sa venoval hokeju (6 rokov) a neskôr futbalu (5 rokov). Neskôr to bol thajský box. Športu sa venuje aj v súčasnosti. Absolvoval kurz kondičného trénera a ako tréner pracuje už 7 rokov.